Psi 

Chovatelské potřeby pro všechny psy a štěňata. Identifikační známky, psí obojky a vodítka, granule a pamlsky různých značek a složení.

To vše a mnoho dalších produktů pro zdravý růst, výchovu i zábavu vašich čtyřnohých mazlíčků všech plemen.

Více
 • Psí známky
  Psí známky

  Identifikační známky pro psy všech ras a velikostí. Psí známka je nejen velmi praktickým a módním doplňkem, ale i povinnou výbavou pro všechny pejsky zodpovědných chovatelů. V této kategorii si můžete vybrat z mnoha typů psích známek. Od nerezových, mosazných, Red Dingo až po ty s obrázkem nebo luxusní psí známky.

  Vyberte si z široké nabídky psích známek a my vám na ni vygravírujeme identifikační údaje dle přání. Jméno psa, telefonní číslo a např. adresu páníčka, jsme schopni na známku vyrýt do 24 hodin od objednávky, nebo na počkání v Praze. Najdete nás na adrese: Křižíkova 62 v Karlíně.

  Přes 95% nabízených známek máme skladem. Více jak 5000 spokojených psů a jejich majitelů. 

 • Obojky, postroje a vodítka
  Obojky, postroje a...

  Zde si můžete vybrat obojek, postroj či vodítko vhodné pro vašeho pejska.

  Z obojků můžeme doporučit např. kožené nebo obojky s vygravírovaným jménem. Jako funkční doplněk můžete zvolit světýlko a identifikační známku, které zajistí lepší viditelnost a pomůže k bezpečnému návratu domů.

 • Výprodej!
  Výprodej!

  Vážení zákazníci,

  rozhodli jsme se naplno věnovat gravírování identifikačních známek a obojků se jménem.

  Proto vyprodáváme všechny zásoby psích obojkůvodítekdalších produktů pro vaše mazlíčky. Všechny produkty jsou s minimálně 40% slevou oproti standardní ceně.

  Jedná se o doprodej posledních kusů, které už nebudou v nabídce.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty

Menu