Pro kočky

Mosazné psí známky 

Mosazné identifikační známky k upnutí psí obojek nebo postrojCenově dostupné psí známky jsou vyrobené ze surové mosazi. 

Můžete si vybrat celkem z šesti tvarů. Známky z této kategorie jsou vhodné i pro malé psy (dle konkrétního tvaru). Na psí známky lze gravírovat identifikační údaje z obou stran. Přes 95% nabízených známek máme skladem. Více ...

Více
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 170 Kč

  Odolná identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Mosazné známky představují ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Možnost gravírování textu z obou stran.

 • 170 Kč

  Odolná identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Mosazné známky představují dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Možnost gravírování textu z obou stran.

 • 170 Kč

  Odolná identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Mosazné známky představují ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí textu z obou stran.

 • 170 Kč

  Odolná identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Mosazné známky nabízí dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Možnost rytí textu z obou stran.

 • 170 Kč

  Odolná identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Psí mosazné známky nabízí dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Gravírování textu z obou stran.

 • 170 Kč

  Psí identifikační známka za dostupnou cenu. Surová mosaz je zárukou vysoké pevnosti a stálosti materiálu. Mosazné známky představují ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Gravírování z obou stran.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty
Porovnat 0