Pro kočky

Vodítka pro psy 

V této kategorii naleznete vodítka pro psy kožená, řetízková, provazová či reflexní vodítka pro malé i velké psy.

Více
 • Kožená vodítka
  Kožená vodítka

  Kožená vodítka pro psy. V této kategorii naleznete vodítka na psa ze semišové kůže, zdobená vlisem, prošitím, podšitá i nepodšitá.

  Kožené vodítko je vhodné pro malé i velké psy. Možnost přikoupit obojek a vytvořit výhodný set vodítka a obojku ze stejného materiálu či ve stejné barvě.

 • Řetízková vodítka
  Řetízková vodítka

  Řetízková vodítka pro psy. Vodítka vhodná pro psy, kteří rádi hryzají a trhají vodítka. Psí vodítka s nylonovou nebo koženou ručkou.

 • Provazová vodítka
  Provazová vodítka

  Provazová vodítka pro psy. Psí vodítka vyrobené z kvalitního a pevného provazu nebo lana. Některá lanová vodítka mají všitou reflexní vrstvu ideální nejen pro venčení za tmy.

 • Zdobená vodítka
  Zdobená vodítka

  Zdobená vodítka pro psy vyrobené z kůže nebo její imitace. Psí vodítka pro všechny parádivé pejsky. Vhodné pro malá a středně velká psí plemena. V této kategorii naleznete vodítka zdobená kamínky, se štrasy nebo s tlapkami. Možnost přikoupit obojek a vytvořit výhodný set vodítka a obojku ze stejného materiálu či ve stejné barvě.

 • Vodítka Red Dingo
  Vodítka Red Dingo

  Psí vodítka Red Dingo z velmi kvalitního nylonu pro malé i velké psy. Všechna vodítka jsou vybavena polstrovaným nylonem v oblasti držení pro pohodlné užívání. Součástí všech vodítek jsou originální pevnostní kovové karabiny pro připnutí k obojku. Další stylové karabiny lze jednoduše dokoupit.

 • Reflexní vodítka
  Reflexní vodítka

  Reflexní vodítka pro psy jsou ideální pro venčení za šera a tmy. 

  Skvěle poslouží jako další reflexní prvek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 27 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty
Porovnat 0