Pro kočky

Výprodej! 

Psí obojky, vodítka a další produkty pro vaše miláčky až s 50% slevou.

Jedná se o doprodej posledních kusů, které už nebudou v nabídce. Proto se také může stát, že některé produkty budou pouze v některých velikostech.

Více
 • Obojky se štrasy, s kamínky
  Obojky se štrasy, s...

  Zdobené obojky se štrasy, s kamínky aj. V této kategorii naleznete široký výběr obojku pro malé, střední a i velké parádivé psy. Štrasový obojek, obojek s kamínky, obojky se štrasy nebo třeba kožené obojky zdobené kamínky.

 • Obojky s ostny, moloss
  Obojky s ostny, moloss

  Kvalitní kožené obojky pro psy s ostny. Velmi pevné ostnaté obojky pro středně velké a velké psy.

  Obojky typu "moloss" jsou určené pro velká až obří psí plemena.

 • Řetízkové obojky
  Řetízkové obojky

  V této kategorii naleznete řetízkové obojky jednořadé, dvouřadé, třířadé.

 • LED svítící a reflexní obojky
  LED svítící a reflexní...

  Reflexní a LED svítící obojky pro psy. Reflexní a svítící led obojek pro psa pro bezpečnou procházku za tmy. Blikající diody zajistí bezpečí pro Vás i pro Vašeho psa.

 • Obojky zdobené vlnkou
  Obojky zdobené vlnkou

  Obojky z imitace kůže se stříbrnou vlnkou. Zdobené obojky pro psy s vlnkou. K obojkům nabízíme vodítka a postroje ve stejném stylu a barvě. Můžete tak vytvořit sladěný komplet pro Vašeho mazlíčka. Zdobené obojky jsou vhodné pro malé psy.

 • Obojky se štrasy - srdíčka, korunky
  Obojky se štrasy -...

  Psí obojky se štrasy zdobené navlékacími korunkami, srdíčky, kostičkami apod. Obojky z imitace kůže budou slušet malým i velkým psím mazlíčkům. Štrasový obojek nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních.

 • Zdobené obojky
  Zdobené obojky

  Zdobené obojky se štrasy, s kamínky a korálky pro malé i větší psy. Štrasový obojek, obojek s kamínky, obojek s korálky, zdobený nýtky, zdobený kužely a mnoho dalších. Obojky se šátkem pro všechny parádivé psy. Kožený obojek s bavlněným šátkem červený, černý nebo hnědý. Obojky se šátkem jsou vhodné pro všechna psí plemena.

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty
Porovnat 0