Pro kočky

Hliníkové psí známky 

Hliníkové identifikační známky na psí obojek nebo postroj. Cenově dostupné psí známky jsou vyrobené z lehkého hliníku. 

Můžete si vybrat celkem z šesti tvarů. Známky z této kategorie jsou vhodné i pro malé psy (dle konkrétního tvaru). Na psí známky lze gravírovat identifikační údaje z obou stran. Přes 95% nabízených známek máme skladem. Více jak...

Více
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 170 Kč

  Velmi lehká a odolná známka na psí obojek nebo kšíry za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy vám nabízí výhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů z obou stran.

 • 170 Kč

  Velmi lehká a odolná známka na psí obojek nebo kšíry za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy vám nabízí dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů možné z obou stran.

 • 170 Kč

  Velmi lehká a odolná známka na psí obojek nebo kšíry za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy vám nabízí výhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů z obou stran.

 • 170 Kč

  Lehká a odolná známka na psí obojek nebo kšíry za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy vám nabízí výborný poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů z obou stran.

 • 170 Kč

  Lehká, odolná a relativně velká známka na psí obojek nebo kšíry za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy vám nabízí výhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů z obou stran.

 • 170 Kč

  Lehká a odolná známka na psí obojek a postroj za dostupnou cenu. Hliníkové známky pro psy nabízí výhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné i pro malá plemena (dle tvaru). Rytí identifikačních údajů z obou stran známky.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty
Porovnat 0